Stemple urodzinowe

maj 26

Swego czasu szukałam w internecie fajnych napisów urodzinowych, które mogłabym wykorzystać do kartek okolicznościowych. Znalazłam bardzo ciekawe stemple, do ściągnięcia za darmo, na stronie jolagg. Na owej stronie możesz znaleźć przeróżne napisy, praktycznie na każdą okazję. Oprócz stempelków blogerka przedstawia również swoje prace wykonane techniką cardmaking, scrapbooking.

Aby nie szukać w internecie gotowych szablonów i aby nie tworzyć na szybko w Wordzie tekstu, który chciałabym wykorzystać do swoich prac, to stworzyłam kilka stempli urodzinowych. Mając do dyspozycji program (wystarczy darmowy gimp) oraz kilka ciekawych czcionek (również darmowe) zrobiłam 7 napisów, z których będę korzystać. Z tych stempelków, również i TY możesz skorzystać. Przedstawiam je poniżej.

Możesz je pobrać za darmo, jeśli tylko Ci się spodobają :)

 

Urodzinowy stempel

Urodzinowy stempel Urodzinowy stempel Urodzinowy stempel Urodzinowy stempel Urodzinowy stempel Urodzinowy stempel

Zapraszam już na kolejnego posta, w którym przedstawię kartkę okolicznościową z wykorzystaniem jednego z powyższych stempli.

1 komentarz

  1. Zawsze bardzo chetnie korzystam z gotowych napisow, zaoszczedza to wiele czasu. dzieki, ze zechcialas sie podzielic swoimi :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>