Serwetki do decoupage

Maj 27

Zdjęcie przedstawiające serwetki do deoupage
Muszę przyznać, że w Internecie jest szeroki wybór serwetek do decoupage. Trudno jest polecić jeden, jedyny sklep oferujący wszystko naraz i za przystępną cenę. W gruncie rzeczy wszystko zależy od tego, jaką kto ma potrzebę, ale również od tego, jak zostaniemy obsłużeni przez dany sklep. Nie ukrywam, że cenię sobie dobrą obsługę oraz to, aby ceny nie były zbyt wygórowane. Generalnie ceny serwetek papierowych 33cm x 33cm wahają się w granicach od 0,60zł/szt. do 0,70zł/szt. Jeśli zwracasz uwagę na ceny, to nie przepłacaj. Przejrzyj dokładnie strony internetowe i porównaj ceny. Serdecznie polecam Tobie strony, z których ja osobiście korzystam:

Serwetki do decoupage – na tej stronie możesz kupić serwetki już od 0,40zł za sztukę. Jest to chyba najtańszy sklep, jeśli chodzi o serwetki papierowe 33 x 33cm. Mają tam duży wybór serwetek o tematyce kwiatowej.

 

Creative hobby – co prawda na tej stronie serwetki są nieco droższe, ale i tak warto na nią zajrzeć. Oprócz zwykłych serwetek znajdziesz tutaj również papier ryżowy, klasyczny czy bibułki.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podziel się