Przedmioty do decoupage

Lip 24

Gdy zaczynałam moją przygodę z decoupage, to nie sądziłam, jak wiele różnych przedmiotów można ozdobić. Teraz wiem, że prawie wszystko można odnowić i nadać nowy ton staremu, ale i nie tylko staremu.

Możemy z powodzeniem ozdobić rzeczy, które skrywamy gdzieś po kątach i to z różnych powodów: ponieważ są zniszczone, nie podobają się nam lub nie pasują do naszego wnętrza. A jeśli nie mamy żadnych przedmiotów w zanadrzu, to możemy kupić nowe i ozdabiać je do woli…

Dział polecam stworzyłam po to, aby móc podzielić się z Tobą wiadomościami na temat decoupage

Tym razem chciałabym polecić Tobie kilka sklepów internetowych, do których często zaglądam, aby zakupić przedmioty do decoupage.

 

Wyroby z drewna warto kupować w sprawdzonych sklepach. Ja kupuję wyłącznie przez internet. Jeśli jednak nie masz zaufania do internetu, to rozejrzyj się po lokalnych sklepach oferujących wyroby drewniane. Z pewnością znajdziesz tam kilka przedmiotów do ozdobienia. 

 

Polecam następujące sklepy:

Drewlandia świetny sklep oferujący szeroki wachlarz wyrobów z drewna za naprawdę przystępne ceny. Znajdziesz tu nie tylko szkatułki, pudełka, herbaciarki, ale również pojemniki na przyprawy, chlebaki, dekory, ramki i wiele, wiele innych przedmiotów…

 

Drewniana dolina kolejny sklep oferujący duży wybór przedmiotów z drewna za równie przystępne ceny. Dodatkowo sklep ten oferuje przedmioty inne niż drewniane, tj. styropianowe czy z pleksiglas (głównie bombki).

 

Drewbis sklep oferujący wyłącznie wyroby drewniane. Znajdziesz tu przedmioty surowe, jak również malowane. Ceny są porównywalne do Drewnianej Doliny oraz Drewlandii.

 

Creative hobbysklep oferujący duży wybór przedmiotów do ozdabiania. Znajdziesz tu przedmioty nie tylko drewniane, ale również styropianowe, tekturowe, z MDF, metalowe i wiele innych. Jeśli poszukujesz przedmiotów innych niż drewnianych, to serdecznie polecam ten sklep. Ceny są atrakcyjne.

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podziel się