Nowości w Szafie Artystycznej cz.2

Wrz 23

Dziś krótki artykuł polecający. Wspomniałam w ostatnim poście, że czekam za papierami z nowych kolekcji UHK Gallery. Wczoraj otrzymałam trzy z nich: Ho Ho Holmes, Mademoiselle i Monsieur. 

Papiery z UHK są wprost rewelacyjne. Zauroczył mnie romantyczny zestaw papierów Mademoiselle, w których znajdziesz połączenie delikatnych kwiatów i pasteli. Idelany do zrobienia pudełeczka, jak i karteczki czy albumu dla romantyczki. W zestawie znajdziesz papier z elementami do samodzielnego wycinania.

Kolejny zestaw papierów to: Monsieur –  w delikatnej kolorystyce z błękitami i innymi odcieniami niebieskiego i szarego. Kolekcja niesamowita. Idealna do przygotowania kartki na dzień chłopaka, na dzień ojca czy katki rocznicowej dla mężczyzny lub rocznego chłopca.

I na koniec premiera – bożonarodzeniowa kolekcja papierów Ho, Ho Holmes. Zestaw jest w kolorystyce zimowej: zielono-czerwonej. Są tam pasy i zygzaki, papiery w jednolitym kolorze i ze wzorem oraz elementy do samodzielnego wycinania. Nie mogę sie już doczekać pierwszej kartki bożonarodzeniowej z użyciem tych papierów.

Na koniec pomocny gadżet, przydatny w wykonywaniu kartek rocznicowych, a mianowicie wykrojnik z cyframi. Zakupiłam go, bo wykonuję dużo kartek rocznicowych i dużo czasu zajmowało mi wycinanie cyferek, a teraz mam problem z głowy.

Swój wykrojnik zakupiłam w Scrappasji za 56zł. Wykrojnik do tanich nie należał, ale czas poświęcony wycinaniu rekompensuje mi tą kwotę. Cyferki są w sam raz – wielkość cyfer to ok. 2,1cm x 3cm. Do wykrojnika dołączone są stemple, które również można wykorzystać. 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podziel się